ابزار و تجهیزات اساسی باغبانی که شما نیاز دارید

قبل از شروع فعالیت های باغبانی منزل ، تهیه وسایل و تجهیزات لازم در مهد کودک خود ضروری است. این ابزار و تجهیزات باید همیشه در دسترس باشند تا کارهای باغبانی شما آسان و راحت باشد.

اگر ابزار و تجهیزات کاملی در مهد کودک خود داشته باشید ، می توانید با آرامش و کارآیی کار کنید. شما نگران نباشید که کجا وام بگیرید زیرا در صورت بروز حوادث مجموعه کاملی از آنها همیشه در دسترس دارید.

برای شروع به جمع آوری وسایل و تجهیزات خود نیازی به مبلغ زیادی ندارید. می توانید برای خرید ابزار باغ به برخی از فروشگاه های کشاورزی مراجعه کرده و آنهایی را که به خصوص در حین فروش حیاط چندان پرهزینه نیستند ، با چانه زنی خریداری کنید. به عنوان یک باغبان ، برای موفقیت در کار باغبانی خود باید این شعار را دنبال کنید “از ابزار مناسب برای کار مناسب استفاده کنید”.

برخی از ابزارها و تجهیزات اساسی

• بیل – بیل انتهایی گرد باید برای حفر مخصوصاً برای کاشت درخت و بوته های کوچکتر ترجیح داده شود.

• Hoes of Garden – یک کج بیل باغی برای علف های هرز و کشت سطوح خاک مفید نگهداری گیاه بابا آدم است تا نفوذ عمیق تری در مواد مغذی و ریشه گیاه ایجاد کند.

• کمان تعظیم – یک چنگک سنگین کمان سنگین تهیه کنید ، که دارای یک رگه کوتاه در یک طرف متصل به یک قاب فلزی یا “کمان” باشد. این ابزار برای تسطیح خاک برای آماده سازی آن برای کاشت ، یا برای حذف کلوخه های بزرگ خاک یا سنگ از خاک حیاتی است.

• چنگال های باتلاش – برای باز شدن و اصلاح خاک ، چنگال مخصوص باتلاق مورد نیاز است. به نظر می رسد مانند چوب خیزران است اما دارای دسته کوتاه تر و زبانه های گسترده تر است. برای کاوش در خاک سخت و شکسته شدن زمین استفاده می شود.

• Dull Bolo – این ابزار در فیلیپین رایج است ، کاربردهای آن مشابه باغی است که برای علف های هرز و کشت استفاده می شود.

• Sharp Bolo – برای قطع شاخه های کوچک یا شاخه های کوچک یا به طور کلی برای عملیات پاکسازی قبل از کشت خاک ، از یک تیزبو استفاده می شود.

• قیچی باغچه – یک جفت قیچی باغچه انتخاب کنید که به راحتی در دست شما قرار بگیرد. قیچی ، که گاهی اوقات کلیپرز نامیده می شود ، برای هرس ، شکل دادن و از بین بردن شاخ و برگ یا شاخه ها استفاده می شود.

• شلنگ باغ – شلنگ برای آب رسانی به باغ شما لازم است. بسته به میزان آب لازم برای آبپاش نیز افزودنی خوبی به لیست تجهیزات آبیاری باغ است.

• قوطی آب پاش – این برای آبیاری گیاهان ضروری است. نازل های طولانی اجازه می دهند آب با دبی بسیار ملایم خارج شود و برای رسیدن به مسافت های طولانی مفید است. آبیاری را انتخاب کنید که دارای سر اسپری قابل جدا شدن باشد – این نوع آبخوری برای آبیاری نهال های جوان بسیار مناسب است.

Leave a Reply